PRZEDŁUŻANIE WŁOSÓW METODĄ RACOON ( wosk, metoda na ciepło )


PRZYGOTOWANIE / KONSULTACJA

Przed każdym założeniem włosów przeprowadzamy test wytrzymałości włosa na wypadanie dla osiągnięcia pewności i efektu zadowolenia. Uzgadniamy jakie włosy będziemy doczepiać mając do wyboru: bardzo wysokiej jakości naturalne włosy słowiańskie, azjatyckie, europejskie i syntetyczne.


EFEKTY

Możliwy efekt w dużym stopniu zależy od tego, jaką długość mają nasze naturalne włosy, jaka jest ich struktura i jak są obecnie ostrzyżone. Długość i ilość doczepionych pasemek dobieramy optymalnie aby osiągnąć efekt końcowy zgodny z naszymi założeniami. Kolory doczepianych włosów można dowolnie łączyć i mieszać dodając naturalne refleksy i odcienie, jakimi mienią się Twoje włosy.


TRWAŁOŚĆ I ZDROWIE MOICH WŁOSÓW oraz ICH PIELĘGNACJA

Każdego dnia tracimy swoje naturalne włosy, w miejsce których wyrastają nowe. To naturalny praktycznie niezauważalny proces. Przy noszeniu włosów przedłużanych nasze włosy nie mają jak wypaść ze względu że są trzymane przez łączenia.

Dbałość o włosy po przedłużeniu jest bardzo istotna dla ich kondycji, ważne aby czesać po każdym spaniu, kąpaniu i myciu, najlepiej szczotką Racoon (ze względu na swoją budowę nie suszyć przy tej szczotce włosów)


SZCZOTKA DO WŁOSÓW PRZEDŁUŻANYCH

Specjalne szczotki, odpowiednie do czesania włosów przedłużonych.Odpowiednio gęste włosie, bardziej miękkie od standardowego, pomaga chronić i pielęgnować włosy. Optymalne rozłożenie włosia prowadzi szczotkę, omijając miejsca łączeń.


CZAS NOSZENIA PRZEDŁUŻANYCH WŁOSÓW

Jeżeli włosy są zadbane możemy je nosić dokąd odrost nie będzie nam przeszkadzał, a włosy nie zaczną się plątać u nasady głowy. Zależy to od jakości użytych do przedłużenia włosów i od ich pielęgnacji. Dobrej jakości włosy takie jak słowiańskie mogą nam służyć do roku czasu, przy czym średnio po około trzech, miesiącach włosy należy zdjąć lub przełożyć.


METODA ŁĄCZENIA

Pasemka mocowane są do włosów w odległości około 0,5 centymetra od skóry głowy, na włosach naturalnych formuje się łączenie z pasemkiem włosów przedłużanych, na które uprzednio nakładamy klej/wosk. Łączenie odbywa się na ciepło bezpośrednio na łączeniu.


Łączenia są małe i kształtem przypominają ziarnko ryżu, spojenie jest bezbarwne i dostosowuje się do koloru włosów. Łączenia są mało wyczuwalne w dotyku i bardzo dyskretne, z zewnątrz niewidoczne. Łączenia są bardzo trwałe, przy czym w żaden sposób nie niszczą naturalnych włosów.


WŁOSY NATURALNE SŁOWIAŃSKIE

Są to włosy najwyższej jakości, trudne do zdobycia, co wpływa na ich cenę. Wyróżniają się niezwykłą miękkością, lekkością i świetnie się układają.Włosy słowiańskie pozwalają na stosowanie zabiegów chemicznych,takich jak: farbowanie, trwała, pasemka, tonizacja koloru.

Włosy jak wyżej cenione na całym świecie za swój jedwabisty połysk i gładką strukturę. Z powodu trudnej dostępności nie są produkowane na skalę przemysłową.

Włosy słowiańskie Racoon są rozjaśniane i koloryzowane tylko przy użyciu środków chemicznych i farb używanych w salonach fryzjerskich. Dzięki temu łuska włosowa nie ulega żadnemu zniszczeniu, a włosy zachowują się jak Twoje własne.

Włosy słowiańskie Racoon są kilkukrotnie sortowane (multi drown), czyli układane długościami.Znaczy to tyle, że wszystkie włosy w „kitce” mają jednakową długość.


Włosy dostępne w palecie 8 kolorów bazowych

Długość: 20 25 30 35 40 45 50 55 60


WŁOSY NATURALNE EUROPEJSKIE

Są to włosy bardzo wysokiej jakości,gładkie i lśniące o delikatnej, lekko falujące j strukturze. W procesie produkcji włosy są mieszane ze sobą,rozjaśniane i koloryzowane. Używane do tego środki są łagodne inie powodują zniszczenia łuski włosowej. Jasne barwy uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu ostrożnego procesu koloryzacji.


Nie polecamy stosowania zabiegów chemicznych takich jak: farbowanie, trwała, pasemka. Możliwa jest tylko tonizacja koloru.


Włosy dostępne w palecie 26 kolorów.

Długości: 35 40 45 50


WŁOSY NATURALNE STANDARD - AZJATYCKIE

Wysokiej jakości włosy azjatyckie. W procesie przygotowania włosom nadawany jest odpowiedni kolor i struktura. Na ich pielęgnację trzeba przeznaczyć więcej czasu, a efekt końcowy jest równie doskonały jak przy użyciu włosów europejskich. Nie zalecamy wykonywania zabiegów chemicznych jak:farbowanie, trwała, pasemka, tonizacja koloru.


Włosy dostępne w palecie kolorów

Długości: 40 45 50


WŁOSY SYNTETYCZNE

Najwyższej jakości włosy syntetyczne dostępne w 39 kolorach i trzech fakturach: proste, falujące,kręcone.


Długość włosów falujących i kręconych to 75 cm.

Długość włosów prostych to 120 cm.


MATERIAŁ ŁĄCZĄCY

Do łączenia włosów przedłużanych z włosami klientki używamy specjalnie zaprojektowanego kleju,którego unikalny skład (wosk pszczeli, związki polimerów z wyciągiem ze skórki pomarańczy i nasion sosny) zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy odpornością, wytrzymałością i łatwością w usuwaniu.

Jest hypoalergiczny i nie powoduje podrażnień.

Posiada atest Brytyjskiego Ministerstwa Handlu i Przemysłu. Atest taki jest ważny na terenie całej Unii Europejskiej, czyli również w Polsce.


 
Anza - Salon Fryzjerski Warszawa - Targówek ul.Łodygowa 20 tel.22 224 59 50 czynne:Poniedziałek – Piątek 8.00-20.00 Sobota 8.00-15.00
O nas | PRACA | Dojazd | Kontakt | Galeria | Partnerzy