Salon rozpoczął działalność w styczniu 2011 roku. Załogą salonu są kreatywni fryzjerzy, każdy z nas ma duże doświadczenie w pracy z klientami. Braliśmy i bierzemy udział w licznych szkoleniach i pokazach, śledzimy na bieżąco nowe techniki i trendy we fryzjerstwie.


Podczas pracy jesteśmy partnerami, co oprócz ogromnej satysfakcji daje nam możliwość wymiany opinii i uczenia się od siebie nawzajem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wizerunek i dobre samopoczucie pełnią ważną rolę w życiu każdego człowieka dlatego każda osoba, która zdecyduje się usiąść na naszym fotelu jest dla nas wyzwaniem.  Wiemy również, że ludzie mają różne potrzeby, więc do wszystkich naszych klientów podchodzimy z indywidualnym nastawieniem.

 

Nasz salon ma naturalną i lekką atmosferę, staraliśmy się stworzyć miejsce, w którym naprawdę można się zrelaksować. Dla nas, najlepszą rekomendacją będą opinie samych zainteresowanych. Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i wiemy, że każdy głos pozwoli nam dążyć do tego, co liczy się najbardziej - zadowolenie klienta.Salon Expert To rekomendowana grupa prestiżowych i elitarnych salonów fryzjerskich pracujących na produktach marki L`Oréal Professionnel. Salony Expert to gwarancja najwyższej jakości usług fryzjerskich. Fryzjerzy z Salonów Expert regularnie uczestniczą w pokazach i szkoleniach organizowanych przez markę L`Oréal Professionnel. To eksperci, którym można zaufać.

 
Anza - Salon Fryzjerski Warszawa - Targówek ul.Łodygowa 20 tel.22 224 59 50 czynne:Poniedziałek – Piątek 8.00-20.00 Sobota 8.00-15.00
O nas | PRACA | Dojazd | Kontakt | Galeria | Partnerzy